Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
47 %
2.6kmh
0 %
Sht
25 °
Die
29 °
Hën
29 °
Mar
29 °
Mër
27 °
E shtunë, 30 Shtator, 2023

Aksident i rëndë në Lezhë/ Makina përfundon në humnerë, raportohet për të plagosur

Lajme të ngjashëm

Një aksident ka ndodhur mesditën e sotme në dalje të fshatit Ungrej në Lezhë. Sipas informacioneve paraprake mësohet se një automjet, ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në humnerë.

Si pasojë e aksidentit raportohet se ka disa të plagosur, ndërsa drejtuesi i mjetit ka marrë fraktura të shumta dhe është transportuar menjëherë drejt spitalit të Lezhës.

Deri më tani nuk ka asnjë reagim zyrtar lidhur me këtë aksident, ndërkohë mësohet se autoritetet kanë shkaur pranë vendin të ngjarjes dhe po punojnë për zbardhjen e aksidentit. Priten më tepër detaje në vijim.

Më shumë