Tirana
few clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
39 %
2.1kmh
20 %
Pre
27 °
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
29 °
Mar
29 °
E premte, 29 Shtator, 2023

Aksident i rëndë në Elbasan, vdes një person

Lajme të ngjashëm

Një aksident rrugor me pasojë një të vdekur ka ndodhur disa minuta më parë në Elbasan.

Viktima është 45-vjeçari Besnik Shehu, banues në fshatin Belsh. Paraprakisht dyshohet se Shehu ka humbur kontrollin e motoçikletës në rrugën hyrëse të fshatit dhe është përplasur për vdekje.

Policia po heton për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

Më shumë