Tirana
light rain
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
4.6kmh
40 %
Hën
19 °
Mar
30 °
Mër
31 °
Enj
29 °
Pre
29 °
E hënë, 25 Shtator, 2023

Aksident i frikshëm në Xibrakë, makina përmbyset në mes të rrugës, disa të plagosur (FOTO)

Lajme të ngjashëm

Katër persona kanë mbetur të plagosur nga përmbysja e një makine në rrugën Librazhd-Elbasan.

Aksidenti ka ndodhur pak më parë në afërsi të fshatit Xibrakë, ndërsa nga raportimet paraparake mësohet se janë plagosur të katërt personat që ndodheshin brenda mjetit të përmbysur.

Shkaqet dhe rrethanat e aksidentit nuk dihen ende, ndërkohë policia është nisur drejt vendngjarjes.

Screenshot_2.jpg

Më shumë