Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
43 %
5.1kmh
0 %
Hën
21 °
Mar
28 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
25 °
E hënë, 2 Tetor, 2023

Aksident i FRIKSHËM në Përrenjas, fuoristrada dhe Benz-i përplasen kokë më kokë, një prej shoferëve në gjendje të rëndë

Lajme të ngjashëm

Një aksident i frikshëm ka ndodhur sot në mesditë në Përrenjas. Dy makina, një fuoristradë dhe Mercedez Benz C Class janë përplasur kokë më kokë, teksa shihet që të dy mjetet janë bërë copë.

Benz-i ka nga përplasja ka mbetur në mes të rrugës ndërsa fuoristrada ka përfunduar jashtë rruge. Përplasja ka qenë tepër e fortë dhe bëhet me dije se një prej drejtuesve ndodhet në gjendje të rëndë për jetën.

Dyshohet se shkak i këtij aksidenti të jetë bërë shpejtësia tej normave të lejuara dhe një parakalim i gabuar. Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të aksidentit.

Më shumë