Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
82 %
0.5kmh
0 %
Mar
28 °
Mër
28 °
Enj
28 °
Pre
27 °
Sht
28 °
E martë, 3 Tetor, 2023

Aksident i frikshëm në Milot, përmbyset cisterna me 13 ton gaz (Foto-Video)

Lajme të ngjashëm

Një aksident i frikshëm ka ndodhur mbrëmjen e sotme në afërsi të Milotit.

Sipas informacioneve paraprake, një autobot që tramsportonte gaz ka humbur kontrollin dhe ka dalë jashtë rruge.

Cisterna me 13 ton gaz është përmbysur buzë rruge, por fatmirësisht pa pasaja më të rënda.

Aktualisht një vinç është duke punuar për nxjerrjen e mjetit të përmbysur.

 

Më shumë