Tirana
moderate rain
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
1.5kmh
100 %
Mar
29 °
Mër
30 °
Enj
29 °
Pre
28 °
Sht
20 °
E martë, 26 Shtator, 2023

Aksident i frikshëm në Durrës: Makina del nga rruga, plagosen katër persona

Lajme të ngjashëm

Katër persona kanë mbetur të plagosur pasi makina me të cilën po udhëtonin ka dalë nga rruga në aksin Manëz – Gjiri i Lalzit.

Aksidenti ka ndodhur vetëm pak minuta më parë, ndërsa në pamjet e rënda dallohen pasagjerët dhe shoferi i plagosur të shtrirë në tokë dhe që po ndihmohe nga kalimtarë të rastit.

Gjendja shëndetësore e tyre nuk dihet. Sakaq, ambulanca dhe forcat e policisë janë nisur drejt vendngjarjes.

Pamje nga vendi i ngjarjes
Pamje nga vendi i ngjarjes

Më shumë