Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
36 %
6.2kmh
0 %
Die
25 °
Hën
29 °
Mar
28 °
Mër
28 °
Enj
29 °
E diel, 1 Tetor, 2023

Ads

REPORTAZH NGA NJË SALLË KU BËHET “DREJTËSI”

Pas 72 orëve në qelitë e Komisariatit nr. 4 të Tiranës, i arrestuar për “Përndjekje” dhe “Mashtrim kompjuterik” abuzuesi “gjerman” Aldor Nini doli para...

Aldor Nini i “Acromax” dhunon ish-gruan! Ajo e denoncon në Polici: Më përndjek, më ka vënë GPS në makinë, kam urdhër-mbrojtje (DENONCIMI)

Burri që urren gratë është Acromax që urren median! Ky nuk është titull filmi, as roman i Stieg Larsson. Kjo është ngjarje e vërtetë, që...

Regjistrohet për punësim si “Arkitekt”, pyetjet për Policinë shqiptare: Si është dhënë leja për shtetasin Aldor Nini, pronar i Acromax (INVESTIGIMI)

Ai është “arkitekti” i akromakthit të medias shqiptare dhe siç newsbomb.al ka mësuar, emigranti me pasaportë gjermane Aldor Nini, është pajisur me leje qëndrimi...

LETRA E PLOTË/ Si Acromax i pushtetit mashtroi artistët shqiptarë dhe tatimorët gjermanë (KËRKESA)

Newsbomb.al po bën një hetim të thelluar mbi Acromax Media Gmbh, me seli në Hamburg (Gjermani), me numër tatimor identifikimi VAT-ID: DE256031030, regjistruar nga...

Letra për Tatimet: Acromax shpk dhe Faber digital shpk, të vërtetat e mashtrimeve financiare që i dini dhe nuk i hetoni! Pse? (DOKUMENTI)

Portali Newsbomb.al, ka rënë pre e një sulmi të rëndë teknologjik nga Acromax Media, në pronësi të shtetasit me pasaportë gjermane Aldor Nini. Për...

ACROMAX  – MASHTRIMI ME 7 SHKRONJA

LETËR E HAPUR PUBLIKE PËR: PUBLIKUN E GJERË, MEDIAT, QEVERINË SHQIPTARE, TRUPIN DIPLOMATIK TË AKREDITUAR NË REPUBLIKËN E SHQIPËRISË, ZYRËN QENDRORE FEDERALE TË TAKSAVE NË...

Lajmet e fundit