Tirana
moderate rain
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
94 %
2.1kmh
75 %
Die
24 °
Hën
26 °
Mar
31 °
Mër
31 °
Enj
30 °
E diel, 24 Shtator, 2023

‘A u merr lekë aktorëve nëpër filma?’, Drilon Hoxha shpërthen ndaj gazetares: Ç’është kjo pyetje? Habitem si të mbajnë në punë (E hedh në pishinë – VIDEO)

Lajme të ngjashëm

Regjisori Drilon Hoxha ka qenë i ftuar këtë të shtunë në Pop Culture. Gazetarja i bëri një pyetje pikante, në lidhje me mënyrën si ai procedon me aktorët që merr në film. “A u merr lekë aktorëve që vijnë në filmat e tu?”, i tha ajo.

Kjo gjë duket se nuk i ka pëlqyer regjisorit i cili ka kërkuar të fiken kamerat dhe të mbyllet intervista.

“Ç’është kjo pyetje që bën, fike kamerën. Ne nuk e lamë kështu, se ti je dhe gazetare nuk e di si të mbajnë të Topit në punë, hiqe fare. Të thashë në fillim mos më ngacmo”- ka thënë Driloni i nervozuar.

Teksa gazetarja e ka ndjekur për të përfunduar intervistën dhe për të qetësuar situatën, ajo ka rënë në pishinë. 

U desh që kjo të ndodhte dhe të qetësohej situata, që të kuptonim se e gjitha ishte një shaka.

Më shumë