Tirana
clear sky
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
45 %
1kmh
0 %
Pre
33 °
Sht
33 °
Die
25 °
Hën
31 °
Mar
31 °
E premte, 22 Shtator, 2023

11-vjeçarja që ra nga pallati në gjendje të rëndë te Trauma, familja kërkon mbështetje financiare

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë u shënua ditën e djeshme në Sarandë, ku një vajzë ra nga kati i katër.

11-vjeçarja Kistjana Nikolla mori plagë të rëndë dhe ndodhet në spitalin e Traumës në gjendje të rëndë. Mirëpo familja e e vajzës është në vështirësi ekonomike dhe ka nevojë për mbëshetje monetare nga shqiptarët.

Kushdo që ka mundësinë dhe dëshirën e mirë për të ndihmuar, lutet të kontaktojë në 0693341068  (Xhiola Nikolla dhe Dritan  Nikolla) ose  +355685715845 Ëhatsapp.

Më shumë